Winkelwagentje

Winkelwagen is nog leeg.

Winkelwagen is nog leeg.
Op voorraad

Aster 4 paar antislip schoenpads, zelfklevende zoolbeschermer, antislip schoengrepen, siliconen zelfklevende zolen voor dames herenschoenen (beige, zwart)

1,99€ 4,70€
Gratis verzending bij bestellingen boven 25,99€

1.Kleur:Zwart

Productdetails

  • 【Antislip ontwerp】Onze sterke en gripvaste antislip schoenpads zijn ontworpen met een unieke antisliptextuur die het gladde oppervlak vasthoudt, waardoor je op elk moment niet uitglijdt tijdens het dansen, wandelen, feesten, enz., waardoor gênante situaties effectief worden vermeden. Of je nu 's nachts danst, buiten loopt of in de regen wandelt, deze siliconen schoenzolen kunnen en blijven de hele dag zitten.
  • Antislip schoenkussentjes: Onze zelfklevende stick-on zolen herenschoenen zijn gemaakt van duurzame, geurloze siliconen die niet vervagen en slijtvaster en duurzamer zijn dan gewoon rubber. Antislip schoengrepen hebben een sterke zelfklevend, kunnen de hele dag blijven zitten zonder eraf te vallen, veilig om te lopen, je hoeft je geen zorgen te maken over uitglijden en vallen.
  • 【Ruisonderdrukking】 Het plaatsen van antislipzolen voor de onderkant van de schoenen van je schoenen kan het piepende geluid van leren schoenen, hoge hakken en sommige van je favoriete schoenen effectief verminderen wanneer ze bewegen, wat gênante scènes effectief kan voorkomen, het gedrag van je dame of heer laat zien en je lopen comfortabeler en gemakkelijker maakt.
  • 【Eenvoudig te gebruiken】 Reinig voor gebruik de zolen van de schoenen waarop de inlegzolen moeten worden aangebracht, zorg ervoor dat het oppervlak droog en vrij is van grind, vuil of stof, scheur vervolgens de tape op de hiel geluidsbeschermer af, plak de kleverige kant op de schoenen en druk stevig aan. Tip: laat de schoenpads 12 uur staan voor een beter anti-slip effect.
  • 【Breed toepassingsgebied】 Onze antislip schoengrepen zijn geschikt voor elke maat dames- of herenschoenen, zoals: leren schoenen, werkschoenen, sneakers, vrijetijdsschoenen, hoge hakken, flats, sandalen, canvasschoenen, oudere schoenen en allerlei soorten schoenen met gemakkelijk te glijden zolen.

Productbeschrijving

Kenmerken: 【Antislip ontwerp】 Deze antislip sneeuwijs heeft een waterrimpelontwerp op het oppervlak voor extra tractie en grip, waardoor je niet uitglijdt op natte of gladde vloeren. 【Toepasselijk schoeisel】 De zelfklevende antislip schoengrepen zijn geschikt voor verschillende stijlen schoenen, zoals leren schoenen, werkschoenen, sandalen, hoge hakken, canvas schoenen en vrijetijdsschoenen. 【Hoe te gebruiken】 1. Reinig de zool en houd hem droog. 2. Verwijder de lijm aan de achterkant. 3. Plak de binnenzool op de zool en druk stevig aan. Productspecificaties: Kleur: beige, zwart Materiaal: siliconen Maat: 6,5 × 9 × 0,12 cm/2,6 × 3,5 × 0,5 inch Pakket bevat: 8 × hoge hakken voorvoet anti-slip zool beschermer Opmerking: handmatige meting, kleine fout in grootte. De kleur kan door verschillende beeldscherminstellingen licht afwijken

Algemene informatie

Antislip

Ele52
4 augustus 2025
Haben meine neuen Schuhe gerettet ohne hätte ich die Schuhe nicht mehr anziehen können
Customer
8 juni 2025
I was hesitant as to how a self stick sole pad would hold, but left them to set for 24 hours and they have worked for a pair of outdoor shoes.I haven't used them on everyday shoes, but they worked for on my shoes for a full day when I needed them - and they're still on there. Also there are 3 more sets should I need them, so overall happy with these.
Fatma
21 april 2025
Glisse pas confortable !
Magalie
15 maart 2025
Ne colle pas parfaitement, s'use tres rapidement
Jasmin
13 december 2024
Einfach zu befestigen, praktisch