Winkelwagentje

Winkelwagen is nog leeg.

Winkelwagen is nog leeg.
Op voorraad

ASTER Verstelbare kleine meisje juweel ringen - 9 stuks kristallen prinses sieraden set - geen duplicatie, voor doen alsof spelen en aankleden - meisjes verjaardagsfeestje gunst benodigdheden, IJzer

1,99€ 4,99€
Gratis verzending bij bestellingen boven 25,99€

Productdetails

  • Verschillende ontwerpen: onze kinderringsets voor meisjes bevatten 9 verschillende vormen en kleuren edelsteenringen, waaronder hart, bloem, cirkel, vlinder, enz. met felle kleuren en mooie ontwerpen, het perfecte cadeau voor je favoriete prinses!
  • Verstelbare maat: deze kinderspeelringen zijn verstelbaar op basis van de vingerdikte, met een minimale grootte van ongeveer 1,5 cm en passen op de meeste kinderen en volwassenen.
  • Hoogwaardig materiaal: deze kindersieradenset voor meisjes is gemaakt van hoogwaardig helder acryl en huidvriendelijk metaal, geen scherpe randen, hypoallergeen, niet giftig, licht en veilig voor kleine kinderen.
  • Perfect cadeau: met felle kleuren en schattige ontwerpen zijn deze kinderringen voor meisjes geweldige cadeaus voor je dochter, kleindochter of een ander klein meisje. Het kan worden gebruikt als cadeau voor verjaardagen, feestdagen, afstuderen, jubilea, Kerstmis, Halloween en andere speciale dagen!
  • Klantenservice: Alle materialen worden handmatig gesorteerd, extrusieschade is onvermijdelijk tijdens het transport, neem zo snel mogelijk contact met ons op als er ontbrekende of beschadigde is, we zullen binnen 24 uur antwoorden.

Productbeschrijving

Kenmerk:

【Zoete herinneringen】Leuke en lieve meisjesringen voor kinderen, perfect voor feesttasvullers, pinwheel-vullers, theekransje verkleedspelletjes, prinsessenkleding, verjaardagsfeestbenodigdheden, dagelijks gebruik, carnaval, schatkisten en meer. Je kinderen zullen er dol op zijn!

Multifunctioneel: deze kindersieradensets kunnen niet alleen aan de hand worden gedragen, maar kunnen ook aan een touwtje of ketting worden opgehangen als ketting, of worden gebruikt als rugzakdecoraties, kousvullers en meer.

Specificaties:

Kleur: Gemengde kleur

Materiaal: hars + ijzer

Grootte:

Liefde hart 1.3cm/0.5inch
Groot hart 1.5cm/0.6inch
Paars duivenei 1.3x1.8cm/0.5x0.7inch
Roze Duif Ei 1,25x1,7cm/0.49x0.7inch
Rose cirkel 1.4cm/0.55inch
Blauwe bloem 1.55cm/0.6inch
Rode bloem 1.5cm/0.6inch
Vlinder 1,3 x 1,4 cm

Netto gewicht: 14g

Bruto gewicht: 16g

Verpakking: Zak

Verpakkingsgrootte: 15x10.5x1.7cm

Verpakkingslijst: 9 stuks kinderringen voor meisjes

Jeffrey Kämmer
9 juli 2025
Mein Kind hat sich tierisch gefreut.Leider sind die Ringe halt nicht mehr wie billiges Trompetenblech...Haltbarkeit ist eher gering, dafür passt der Preis aber auch👍
Customer
28 april 2025
Girls loved them!
C
5 februari 2025
Hubby thinks these are tat but we (2yo daughter and I) love them. They are great and avoid her wanting to try my ring on and dropping it
Customer
14 december 2024
very happy
Rach
2 december 2024
All rings where good expect the red heart