Winkelwagentje

Winkelwagen is nog leeg.

Winkelwagen is nog leeg.
Op voorraad

Lot de 50 feuilles de papier transparent 102 g/m² DIN A3 imprimable, papier calque pour loisirs créatifs, lanternes - Papier dragon pour bricolage - Kit de bricolage pour

6,99€ 16,95€
Gratis verzending bij bestellingen boven 25,99€

1.Kleur:A3 | 50 Sheets | Transparent

Productdetails

  • Jouw idee op papier: of je nu wilt pauzeren, tekenen, schilderen, of er lantaarns of windlichten van wilt maken. Dit alles is probleemloos mogelijk. Als je project niet kan worden uitgevoerd, krijg je je geld terug, beloofd!
  • Exact recht papier: elk afzonderlijk DIN A3-vel (297 x 420 mm) dat je ontvangt, is machinaal gesneden om een exact formaat te garanderen. Het papier is door het prachtige oppervlak ideaal voor het knikken, vouwen of rollen voor kaarten, lantaarns, tafelkaarten of andere kunstwerken.
  • Natuurlijk bedrukt: ons papier kun je eenvoudig in de eigen printer bedrukken. Zowel bij een inkjet als bij de laserprinter is er een zeer mooi afdrukbeeld. Stel hiervoor het papiertype "Transparantie/fotopapier/folie" in. Als dit papier te dik is, vind je onder het artikelnummer "B09J1V5VXH" onze 85 g/m2-variant
  • De belofte van de service: wij van ELES VIDA zijn 100% overtuigd van ons product. Mocht ons papier je niet beloven of als je niet tevreden bent, krijg je je geld terug.
  • Made in Germany: ELES VIDA staat voor hoogwaardig papier en producten uit Duitsland. Zo komt ook dit transparante papier uit Duitsland en is daarmee onderworpen aan onze strenge controles. Gegarandeerd niet uit het Verre Oosten zoals vele andere aanbieders van transparant papier.

Productbeschrijving

1
AA

100% natuurlijk - 100% ELES VIDA

Het Eles Vida papier wordt gemaakt van cellulosevezels en levert je een perfect resultaat bij het knutselen. Voor ons papier wordt geen regenwoud gerooid, onze grondstof komt uit Europa en wordt vervolgens in Duitsland tot papier verwerkt.

Uitgebreide set in DIN A3-formaat [nauwkeurig gesneden] papiersoort met mooie transparantie [voor knutselen en vormgeven ]Recyclebaar en milieuvriendelijk [in overeenstemming met de natuur]Geschikt voor alle compatibele printers [Onze belofte aan jou] Met een prachtig oppervlak [ Voor speciale ideeën]

Voor ideeën die persoonlijk zijn

Een persoonlijke brief, een zelfgemaakte kaart of talloze knutselprojecten, met ons leuke knutselpapier

Ons papier wordt voor een groot deel gemaakt van naaldhout. Er wordt bij de productie afgezien van chloor of schadelijke stoffen.

schilderen, tekenen, personaliseren

Maak van elk blad een onvergetelijk cadeau. Gebruik ons papier voor je individuele papieren of knutselideeën.

Febronia
4 augustus 2025
Je cherchais du papier calque grand format quadrillé... J' ai simplement photocopié sur mon papier calque vierge mon quadrillage ce qui va rendre mon travail plus simple... Très utile pour moi
Cliente
24 juni 2025
Ottimo prodotto
Cliente
3 juni 2025
Bien
Di Johann Fromm
27 mei 2025
wie beschrieben
Antonella133120
22 januari 2025
Tutto ok