Winkelwagentje

Winkelwagen is nog leeg.

Winkelwagen is nog leeg.
Op voorraad

DuDuZui Premium Houten Hamer met Geluidsblok Perfect voor Rechter, Advocaat, Veilingrechtbank, Bedrijf, Student

7,99€ 15,99€
Gratis verzending bij bestellingen boven 25,99€

Productdetails

  • 【HOGE normen】 puur handgemaakt ambacht, massief hout materiaal. Stevig massief hout is hoogglans gepolijst, met prachtige texturen, mat en gepolijst, uitstekend handgevoel
  • 【Afmetingen】 Lengte: ca. 24cm, hoofdgrootte: ca. 8x4cm, diameter geluidsblok: ca. 12cm.
  • 【Op grote schaal gebruik】Het perfecte cadeau voor rechter, advocaat, veilingmeester of uitvoerend, veilingrechtbank, student.
  • 【DIENSTEN】 Elk probleem met de gavel & blok bieden wij 100% tevredenheid antwoord binnen 24 uur.
  • 【Pakket Inbegrepen】1 x Houten Gavel +1 x Houten Geluidsblok

Productbeschrijving

Premium Houten Gavel & Block Perfect voor Rechter, Advocaat, Veiling Court, Bedrijf, Student.
Geschikt voor veilingindustrie, betwiste rechtbanken, rechtbanken, werkuitwisselingsvergaderingen, veilingvergaderingen en meer.
Unieke voordelen:
1. Luid geluid
2. Unieke kleur en verschijning
3. Sterk hardhout materiaal, duurzaam
Specificatie:
Materiaal: Massief hout
Gewicht: Appr 0,5 kg
Pakket Inbegrepen:
1 x Houten Gavel
1 x Houten Geluidsblok
Vriendelijke Opmerking:
1. Houd Gavel droog om vocht te voorkomen.
2. Laat wat kleurverschil met product zelf als gevolg van verschillende monitor.

Armand swinkels
9 augustus 2025
Super leuk
Jan van der leeuw
26 juli 2025
prima en mooie voorzitter hamer
Sat
29 april 2025
De hamer zit niet vast, beste is lijm mee bestellen
Bleed Well
3 maart 2025
Tut was es tut
Yankee51
3 februari 2025
Il est très utile lors de nos réunions bruyantes , cela replace vite l'attention vers la personne qui parle
Amanda
7 december 2024
Got this to go with my sons costume for a school play as he was playing the role of the judge. Its brilliant quality comes with the little circle base for shouting "order!" It's well made and I highly recommend it would make a good gift for anyone who has a law career 😉
Cliente
24 november 2024
Arrivato molto rapidamente e di buona qualità.
Barbara
14 november 2024
Stevig, kwaliteitsvolle uitstraling