Winkelwagentje

Winkelwagen is nog leeg.

Winkelwagen is nog leeg.
Op voorraad

Richterhamer, hout, rechter-hamer, set: HOMURY houten hamer met geluidsblok, veilinghamer, handgemaakt voor advocaat, studenten, rechters, veilingen, verkoop, vergaderingen, kinderen, rollenspel

4,99€ 10,08€
Gratis verzending bij bestellingen boven 25,99€

Productdetails

  • 【Premium kwaliteit】: je zult deze hamer- en geluidsblokset met ronde blokken gebruiken vanwege het hoogwaardige ontwerp, zeer robuust, duurzaam en duurzaam. Deze prachtige hamer- en slagblokset bestaat uit sterke materialen. Zelfs bij dagelijks gebruik zijn de materialen van deze hamer- en blokset niet breekbaar zoals andere materialen die beschadigd kunnen worden.
  • 【Handgemaakte hamerset】: de rechterhamer is gemaakt van duurzaam hardhout, deze prachtige hamer- en slagblokset beschikt over een mooi glad oppervlak en zal de komende jaren een gewaardeerd aandenken blijven. De handgemaakte hamerset is prachtig ontworpen en beschikt over een lange ergonomische handgreep, die een comfortabele en stevige grip mogelijk maakt. Het ronde blok past perfect bij de hamer en produceert bij het hameren een helder, luid geluid.
  • 【Uniek cadeau-idee】: de rechterhamer en resonantievloerset in vintage-look voor advocaten is het betekenisvolle cadeau voor advocaten, rechters, president van een plaatselijke vereniging, veilingmeester, leider, studenten en openbare aanklagers, en kerstbureaudecoraties en geschenken voor veilingruimtes en recepties. Je kunt de rechterhamer voor een rechterkostuum in een schoolspel of een likes dragen, perfect je Jurk of Halloween. Kostuum met deze rechterhamer.
  • Rustieke hamer- en blokset: handgemaakte hoogwaardige rustieke houten hamer van hout en speciale geluidsset voor advocaten van rond hout. Handgemaakt vakmanschap, gemaakt van hoogwaardige houten hamer, authentieke walnoot, rechterhamer, kledingaccessoires, lachblokmethode, student, jurastudent, cadeau, drama, hamer, stille veiling, biedlijst.
  • 【Brede toepassingen】: het Hammer-bureauornament is een perfecte aanvulling op elk klaslokaal, conferenties en verkiezingen om een gevoel van adequate juridische en zakelijke inrichting te geven. De justitiële hamer is ook een praktisch hulpmiddel voor advocaten, rechters, veilingen, toespraken, debatten, bevestigingen, beslissingen en meer.

Productbeschrijving

Unieke en luxe houten hamer.

Antieke premium houten hamer en ronde houten blokgeluidsset

Deze prachtige hamer- en slagblokset is gemaakt van duurzaam hardhout met vakmanschap.

De mooie hamer is gemaakt van hoogwaardig hout en het perfecte cadeau of accessoire voor het bureau van een rechter, advocaat, schooldirecteur, politicus en meer!

Puur handwerk, gemaakt van hoogwaardige houten hamer, authentiek walnoot, rechterhamer, kledingaccessoires, lachblokmethode, student, student, cadeau, theaterhamer, stille veiling, gebodtafel.

Belangrijkste kenmerken:

- Richter hamer puur handwerk van hoogwaardig hardhout.

- Mooi glad oppervlak, comfortabele grip en helder luid geluid.

- Perfecte keuze op je tafel en een leuk gesprekstuk.

- Mooi cadeau voor advocaten, rechters, raadsleden, veilingiers of managers.

Tips:

Houd rekening met lichte afwijkingen in kleur en coatings als gevolg van het natuurlijke materiaal en de handmatige verwerking. Hartelijk dank voor je begrip.

Specificaties:

Materiaal: hoogwaardig hardhout.

Lengte van de hamer: ca. 25 cm.

Diameter hamerkop: ca. 4,2 cm.

Diameter van het geluidsblok: ca. 14 cm.

Inhoud levering:

1 x houten hamer en soundblock set.

Client d'
1 januari 2025
le produit reçu est beaucoup plus petit que les dimensions annoncées.en plus il est mal assemblé, cet objet est ridicule et inutile.c'est se moquer des consommateurs !
Stephanie D.
13 november 2024
Dessus de la taille sinon il est bien mais je le renvoie quand même pour la taille